Lotnisko i kontrola

Kontrolerzy na lotnisku często tracą nerwy z powodu nierozważnych pasażerów, ale żartów nie ma i zaostrzone kontrole mogą dotyczyć i Ciebie. Linie lotnicze zawsze ostrzegają, aby dotrzeć na lotnisko z co najmniej dwugodzinnym wyprzedzeniem. Dzieje się tak dlatego, że sprawdzanie bezpieczeństwa może zająć ponad godzinę. Zdarza się, że niektórzy opóźniali lot z powodu irytujących, zwykle niepotrzebnych przeszukań bagażu. Oto kilka opisów najdziwniejszych zachowań ludzi na lotnisku a potem film.

 

4 – Weekend z Curtem

Ta głupia historia miała miejsce na lotnisku w Liverpoolu w Wielkiej Brytanii. Dwie kobiety przyjechały do ​​terminalu, pchając na wózku inwalidzkim starszego pana, który podobno usnął i tak powiedziały personelowi. Jednak, jak się później okazało, człowiek na wózku nazywał się Curt Jarant i niestety zmarł kilka dni przed przybyciem na zatłoczone lotnisko !

Sprawa się „rypła”, ponieważ paniusie próbowały przepchnąć ciało śpiącego snem wiecznym pana Curta przez urządzenie rentgenowskie. W pewnym momencie spadły mu okulary i oficerowie ochrony stali się podejrzliwi. Po odstawieniu na bok jedna z kobiet okazała się być wdową po Curtu a druga jego pasierbicą. Obydwie zaś próbowały zaoszczędzić kilka dolarów na kosztownych opłatach wymaganych przy odprawie…. np zmarłej osoby. Co sobie te paniusie myślały planując przepchnięcie truposza przez punkt check-in tego nikt nie zgadnie.

3 – Niegrzeczne przebudzenie

Kiedy samolot ląduje, zwykle pojawia się w ludziach szaleńczy pęd do wyjścia jako pierwszy. Wszyscy wtedy się śpieszą. Nie dotyczy to jednak kilku podróżnych, którzy byli tak zmęczeni, że nie obudzili się, aż do momentu, gdy cała załoga samolotu już dawno odeszła.

I tak np. w 2010 roku mężczyzna o imieniu Kris Lines zasnął podczas lotu z Calgary do Vancouver i obudził się doopiero po dwóch godzinach…. po opróżnieniu samolotu. Ekipy naziemne wykonujące rutynową konserwację samolotu spotkały chrapiącego pasażera, który był bardzo zdziwiony całą sytuacją.

Podobnie, też w tym samym roku inny pasażer, Ginger McGuire, ukołysany lotem nad chmurami podczas podróży z Dulles Virginia do Filadelfii obudził się w zamkniętym już samolocie kilka godzin po wylądowaniu samolotu. Kobieta była wystraszona. Na pytanie ekipy porządkowej: „Nie miałaś telefonu komórkowego?” Kiedy powiedziała, że tak, ekipa sprzątająca stwierdziła „Mogliśmy cię uratować już kilka godzin temu”

2 – Naga zemsta

Do tej pory ustalono, że przechodzenie przez zabezpieczenia na lotniskach może być prawdziwym bólem. Większość podróżujących zaciska zęby i znosi nadużycia, jednak nie dotyczyło pewnego człowieka o nazwisku John Brennan w porcie lotniczym Portland. Gość postanowił od razu ułatwić działania funkcjonariuszom TSA ( to ci od kontroli ludzi na lotnisku).

Czekając na kontrolę John rozebrał się do naga. Oficer TSA nie był rozbawiony, ani wdzięczny za próbę ułatwienia mu pracy. Zamiast tego wściekły kazał Johnowi natychmiast włożyć ubranie! Kiedy John odmówił, został aresztowany za nieprzyzwoite zachowanie. A teraz, co najlepsze, kiedy John stawił się przed sądem i zaprotestował przeciwko skazaniu go na grzywnę w wysokości 1000 dolarów, sędzia stanął po jego stronie i odrzucił całą sprawę. Wydaje się, że ten sędzia miał własne problemy z TSA i był w stanie zemścić się za siebie i za Johna Brennana.

1 – Niebezpieczne piercing

W 2008 roku kobieta próbująca wsiąść na pokład samolotu z Lubbock do Dallas w Teksasie, przeszła przez bramę bezpieczeństwa, aby spotkać się z ręcznym wykrywaczem, który zaczął piszczeć podczas badania jej klatki piersiowej.

37-letnia kobieta, Mandi Hamlin, próbowała wyjaśnić, że w sutkach ma metalowe pierścienie. Jednak to wyjaśnienie nie było wystarczająco dobre dla administracji bezpieczeństwa transportu, którzy natychmiast wezwali swoich kolegów. Pasażer został poinformowany, że będzie musiała usunąć kolczyki z ciała, zanim zostanie wpuszczony na pokład samolotu. Ze łzami w oczach i przed publicznością próbowano usunąć jej piercing. Mandi wspomina, że że męscy agenci bezpieczeństwa śmiali się z niej podczas całego wstydliwego spektaklu. Sfrustrowana zażądała w tej sprawie dochodzenia w sprawie i okazało się piercing sutków nie był niebezpieczny.

, ,

Dodaj komentarz